Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj

Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Pon 20:13, 23 Paź 2006    Temat postu: Polskie sukcesy za granicą

ze Świata Koni:

Piotr Morsztyn wrócił z Brazylii ze srebrnym medalem. W Mistrzostwach Świata Żołnierzy każdy z konkursów miał swoją oddzielną klasyfikację i każdego dni wręczano medale. Rozegrano tych konkursów w sumie trzy.

Nasz zawodnik spisał się najlepiej pierwszego dnia kiedy to w konkursie na czas zajął drugie miejsce i tym samym wywalczył medal dla Polskiej Armii. Drugi konkurs był konkursem drużynowym. Polak wystartował w teamie „Europa” wraz z dwoma Irlandczykami i Holendrem. W pierwszym nawrocie miał najlepszy wynik z zespołu (4 punkty karne). Ponieważ koledzy spisali się znacznie słabiej, a Piotr zapewnił sobie tym wynikiem start w finałowym konkursie ekipa z drugiego nawrotu została wycofana.
W ostatnim konkursie, nasz zawodnik po błędzie w szeregu (zatrzymanie) zrezygnował z kontynuowania przebiegu. Jak twierdzi zawodnik, ta kombinacja była za trudna dla jego niewielkiego wzrostu Impoluto, a ponieważ wcześniej odnotowano bezbłędne przejazdy wiedział, że szkoda narażać zdrowie i psychikę wypożyczonego na jedne zawody konia.

co wy na to?

Ostatnio zmieniony przez Łobuziara dnia Pią 10:05, 27 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Aśka

Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 682

Skąd: Kraków - Kurdwanów

PostWysłany: Wto 16:06, 24 Paź 2006    Temat postu:

Bardzo pięknie ładnie, srebrny medal to mimo wszystko jest coś, ale po co wypożyczał konia? Nie miał własnego?

jankesiara =)

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 760

Skąd: ZieLoNe MiAsTo =), ToPoRzYsKo =*

PostWysłany: Śro 14:28, 25 Paź 2006    Temat postu:

No to spuer. Przynajmniej ktoś z Polski dobrze się zaprezentował. Zawsze wierzyłam w siły Pan Piotra Smile

Łobuziara

Posty: 505

PostWysłany: Pią 10:29, 27 Paź 2006    Temat postu:

uwaga dresy!
Anna Paprocka -włoszka z wyboru, polka (dokładniej warszawianka) z pochodzenia, została Mistrzynią Włoch w Kurze! na swoim gniadym Andrietti H uzyskała 73,500%. poziom nie był największy, bo drugie miejsce miało 68%, trzecie 59%, ale i tak to duzy sukces.

PostWysłany: Sob 20:26, 28 Paź 2006    Temat postu:

pierwszy raz słyszę nazwisko ale konia i jeźdzcca już gdzieś widziałam. To super! Szkoda że niestety Pani Anna została z wyboru włoszką... To wszystko przez tą płeć przeciwną Razz

Łobuziara

Posty: 505

PostWysłany: Wto 13:50, 31 Paź 2006    Temat postu:

W trakcie trwania zawodów rozegrano w ciągu trzech dni rozegrano 13 konkursów. Polscy zawodnicy zajmowali w nich wysokie lokaty. I tak w konkursie nr. 4 gdzie wysokość przeszkód osiągnęła 125 cm SANTIAGO pod Łukaszem Jończykiem uplasowali się na 2 pozycji. W konkursie nr 5, gzie drągi GT zawiesił na wysokości 135 cm Grzegorz Kubiak startując na RODEO po bezbłędnym przejeździe zajął 14 miejsce. Niewielkie spóźnienie w tym samym konkursie uplasowało parę LAVIDA i Łukasz Jończyk na 16 miejscu.
W konkursie nr 7 z wysokością przeszkód 145 cm Grzegorz Kubiak, tym razem startując na GOLDSTAR 25 ponownie nie popełnił błędu, a uzyskany czas pozwolił mu na zajęcie 5 miejsca. Tuż za nim uplasował się jego do niedawna kolega klubowy Łukasz Jończyk startując tym razem na RITUSIE. Z jedną zrzutką, dającą 14 pozycję zakończył start w tym konkursie jadący na RADETSKI Jarosław Skrzyczyński. Para ta zwyciężyła w konkursie nr 9, gdzie drągi powędrowały na wysokość 140 cm. W tym samym konkursie para LAVIDA i Łukasz Jończyk z jedną zrzutką uplasowała się na 7 miejscu.
W głównym konkursie zawodów GP (konkurs nr 13) zwyciężył na LAMBADA 8 reprezentant gospodarzy Thomas Metzger. M Miejsce drugie wywalczył jadący na PEPITA dobrze znany szwajcarski zawodnik Willy Mellinger. Miło nam donieść, że na trzecim miejscu zakończył udział w tym konkursie startujący na RADETSKI Jarosław Skrzyczyński. Kompletne wyniki dostępne na stronie organizatora [link widoczny dla zalogowanych]